O NAS 

Termo-Test jest przedsięwzięciem, które łączy w sobie aktualną wiedzę na temat energooszczędnych rozwiązań w budownictwie i doświadczenie w realizacji wewnętrznych instalacji grzewczych (ogrzewanie centralne wodne podłogowe, ścienne, grzejnikowe), instalacji sanitarnych (woda zimna/ciepła i kanalizacja), elektrycznych (w zakresie podłączeń urządzeń), gazowych wewnętrznych i wentylacyjnych (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła-rekuperacja). Montujemy pompy ciepła (źródła ciepła i chłodu), a także kompaktowe urządzenia do oczyszczania i zmiękczania wody. 

Serwisujemy montowane przez nas urządzenia i systemy.
 
Realizacje dotyczące ogrzewania i wentylacji opieramy przede wszystkim na odnawialnych źródłach energii, kierując się rozsądnym podejściem do inwestycji i obowiązującymi przepisami. W porozumieniu z Inwestorem dobieramy takie rozwiązania grzewcze i pozostałe, które zoptymalizują efektywność układów w zestawieniu z kosztami przedsięwzięcia.
W obecnej postaci funkcjonujemy od 2009 roku, natomiast doświadczenie instalatorskie gromadzimy od 2006 roku. Prowadzimy sprzedaż urządzeń i materiałów uznanych na rynku marek, wybranych ze względu na udowodnioną jakość i dostępne ceny. Produkty sprzedajemy w cenach producentów lub głównych dystrybutorów. Przy jednoczesnym zakupie u nas usług: montażu, uruchomienia, przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych lub serwisu udzielany rabatów.
Na urządzenia, materiały i wykonawstwo udzielamy standardowych gwarancji.