KOTŁOWNIA Z KONDENSACYJNYM KOTŁEM GAZOWYM  

Dedykowana dla kotłowni przydomowej z możliwością przyłączenia do sieci gazowej lub ze zbiornikiem na gaz płynny. Wymiana starego kotła gazowego na

Kocioł gazowy kondensacyjny

W rodzinie kotłów eco TEC (wiszące) i VKK eco (stojące) marki VAILLANT znajdziemy kocioł gazowy kondensacyjny dla każdego. Dostępne w różnych zakresach mocy modulowanych. 

5 klasa + ekodesign.

Dla przykładu kocioł ecoTEC pure VC/VCW (ogrzewanie i ciepła woda) wiszący jedno i dwufunkcyjny, jest nowością w rodzinie kotłów kondensacyjnych produkowanych przez markę Vaillant. 

Zalety gazowych kotłów kondensacyjnych marki Vaillant

• Optymalna sprawność energetyczna sięgająca 98% (109% w stosunku do wartości opałowej).
• Zużycie paliwa spada nawet o 30% w porównaniu ze starymi urządzeniami.
• Niskie koszty inwestycji.
• Niski poziom hałasu.
• Wysoki poziom bezpieczeństwa (zamknięta komora spalania).
• Możliwości elastycznej rozbudowy, np. o kolektory słoneczne, pompy ciepła, zasobniki i regulator
Kocioł ecoTEC pure doskonale sprawdza się w nowych budynkach oraz do wymiany starszych kotłów bez odzysku ciepła ze spalin.

Moc kotła dobieramy dla określonej powierzchni ogrzewanych pomieszczeń, o danym chrakterze użytkowania, biorąc pod uwagę jakość i ilość izolacji termicznych budynku ( izolacja osłon zewnętrznych jak ściany, strop, podłoga na gruncie, jakość okien i drzwi zewnętrznych).

Zlecając nam budowę/przebudowę kotłowni co/cwu można liczyć na zakup urządzeń i akcesoriów w cenach producenta/głównego dystrybutora, usługę montażu i pierwszego uruchomienia (wymagane do gwarancji),przeszkolenie z obsługi oraz autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

POTRZEBUJESZ INNYCH ROZWIĄZAŃ?