INSTALATORSTWO

Dostawa i montaż: 

– instalacje grzewcze
centralne ogrzewanie z dowolnym źródłem ciepła

– źródła ciepła
kotłownie c.o. / c.w.u. w dowolnych konfiguracjach, z zastosowaniem: kotła gazowego, kotła na pellet ( granulat drewna ), pompy ciepła, słonecznego kolektora termicznego – solara lub innych na życzenie Inwestora; ze sterowaniem; automatyką

instalacje zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz kanalizacji ( wewnętrzne ) tzw. sanitarne 

– instalacje i centrale wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej z odzyskiem ciepła – rekuperacja 


– instalacje gazowe wewnątrz budynków

podłączanie piecyków gazowych

– kompaktowe zmiękczacze wody 


– modernizacja kotłowni
z kotłami wrzutowymi na węgiel, drewno, oraz z kotłami olejowymi lub gazowymi z zastosowaniem samoczyszczącego palnika na pellet i agropellet. Zapewnia pełną automatyzację: podawania paliwa, rozpalania, spalania, regulacji.

Przy zamówieniu u nas usługi montażu oferujemy średnio 10% zniżki na zakupione do zamontowania materiały i urządzenia. 

Ostateczna zniżka od ceny materiałów i urządzeń zależy od całkowitej wartości zamówienia i zakresu usługi montażu.

"Vaillant jest obecny w Polsce od roku 1992. Siedziba główną firmy jest w Warszawie. Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Klienci na całym świecie chętnie kupują ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze oraz wentylacyjne, wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii. Oferta marki obejmuje solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania. Wszystko to uzupełniają kompleksowe usługi.Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. jest spółką w 100% zależną od grupy kapitałowej Vaillant z siedzibą w Remscheid w Niemczech. Marka Vaillant na rynku polskim, jako Sp. z o.o., pojawiła się w latach 90. XX wieku. Jako Grupa Vaillant działa od 1874 r. i po dziś dzień pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym."

https://www.vaillant.pl/klienci-indywidualni/produkty-i-systemy/wedlug-zastosowania/

Producenci kotłów na pellet z palnikiem obrotowym KIPI

Kostrzewa to działający na rynku od 1978 r, wiodący, krajowy producent systemów grzewczych na biomasę, rozszerzający obecnie asortyment produktów o pompy ciepła oraz rekuperatory.
Oferta firmy pozwala na pełne dostosowanie systemów grzewczych o mocach 8 kW − 330 kW do potrzeb obiektów domowych, jak i przemysłowych.

Pionier automatycznych kotłów na pelet – w 2001 r. w fabryce Kostrzewy powstało pierwsze tego typu urządzenie w kraju
Produkty marki Kostrzewa znajdują odbiorców na rynku polskim oraz w wielu krajach Europy
Urządzenia Kostrzewy figurują na liście produktów rekomendowanych do rządowego programu Czyste Powietrze oraz na europejskich listach urządzeń refundowanych
Kotły c.o. firmy Kostrzewa spełniają wymogi ecodesign (ekoprojektu) oraz 5 klasy wg normy PN EN 303-5:2012 - potwierdzone przez akredytowaną jednostkę badawczą.
Firma systematycznie rozbudowuje sieć dystrybucji oraz serwisu."